I v letošním roce se bude konat v lyžařském areálu seriál letních závodů nazvan" Lyžařské léto V Popelkách".
za podpory Města Lomnice nad Popelkou a Libereckého kraje se můžete přijít podívat nebo i sami zúčastnit
následujících akcí:

1. Kros Popelka
Na neděli 2. června 2019 klub připravuje ve spolupráci s oddílem atletiky Lomnice nad Popelkou 31. ročník přespolního běhu Popelka. Propozice na tuto akci naleznete v průběhu měsíce května na našem webu.

2. Velká cena města Lomnice nad Popelkou
I pro letošní rok opět připravujeme na pátek dne 14. června 2019 závody dospělých při umělém osvětlení v lyžařském areálu na můstku K 70 za účasti členů české skokanské reprezentace mužů i žen v čele s Romanem Koudelkou a také reprezentace severské kombinace v čele s Tomášem Portykem. I letos pořadatelé připravují vystoupení hudební skupiny, pro mládež tradiční autogramiádu účastníků a na všechny čeká nejen zajímavá podívaná, ale i bohaté občerstvení.

3. Malá cena města Lomnice nad Popelkou
Mezinárodní závod mládeže ve skoku na lyžích družstev a jednotlivců. Letos se koná již 41. ročník a bude probíhat za účasti mladých z České republiky, Rakouska, Německa, Slovinska a Slovenska. V pátek večer dne 23. srpna proběhne závod družstev na K 27 a 43. V sobotu 24. srpna jsou na programu závody jednotlivců na K 27, K 43 a nově i na můstku K70.

4. Lomnický Oplatek a Kakaový pohár
Na sobotu 21. září klub plánuje dva závody Lomnický oplatek v severské kombinaci a to letos pouze pro kategorie do žactva 11 a 12 let – skok na můstcích K 6, 13, 27, 43 a pak druhá část závodu běh (kros). Dále závod o Kakaový pohár ve skoku na lyžích a to opět na můstcích K 13 ,27 a 43.

5. Mistrovství České republiky v severské kombinaci
V sobotu 5. října je na programu Mistrovství České republiky dospělých a žáků 13 a 14 let. Skokanksá část se bude odehrávat pouze na můstku K70 a běžecká část proběhne v Jilemnici na kolečkové dráze nového areálu Hraběnka.