TERMÍNOVÁ LISTINA - běh na lyžích 2018 - 2019
sobota 8.12.2018  
neděle 9.12.2018  
pondělí 10.12.2018  
úterý 11.12.2018  
středa 12.12.2018  
čtvrtek 13.12.2018  
pátek 14.12.2018  
sobota 15.12.2018  
neděle 16.12.2018  
pondělí 17.12.2018  
úterý 18.12.2018  
středa 19.12.2018  
čtvrtek 20.12.2018  
pátek 21.12.2018  
sobota 22.12.2018  
neděle 23.12.2018  
pondělí 24.12.2018  
úterý 25.12.2018  
středa 26.12.2018  
čtvrtek 27.12.2018  
pátek 28.12.2018 závody - Jablonec nad Nisou ( žáci,dorci,dospělí )
sobota 29.12.2018 závody - Jablonec nad Nisou ( žáci,dorci,dospělí )
neděle 30.12.2018 závody - Jablonec nad Nisou ( žáci,dorci,dospělí )         
pondělí 31.12.2018 závody - Jablonec nad Nisou ( žáci,dorci,dospělí ) - silvestrovské dvojice           
úterý 1.1.2019  
středa 2.1.2019  
čtvrtek 3.1.2019  
pátek 4.1.2019  
sobota 5.1.2019 závody - Jablonec n.N.                                 
neděle 6.1.2019 závody - Semily - volně
pondělí 7.1.2019  
úterý 8.1.2019  
středa 9.1.2019  
čtvrtek 10.1.2019  
pátek 11.1.2019  
sobota 12.1.2019 veřejný závod Studenec - klasicky
neděle 13.1.2019 závody - Benecko - volně , POHÁR 2. ( Vrchlabí )                           
pondělí 14.1.2019  
úterý 15.1.2019  
středa 16.1.2019  
čtvrtek 17.1.2019  
pátek 18.1.2019  
sobota 19.1.2019 závody - Vysoké. - klasicky , POHÁR 3.
neděle 20.1.2019 závody - Tanvald - skicross
pondělí 21.1.2019  
úterý 22.1.2019  
středa 23.1.2019  
čtvrtek 24.1.2019  
pátek 25.1.2019  
sobota 26.1.2019 ČP Jablonec nad Nisou                       
neděle 27.1.2019 ČP Jablonec nad Nisou                       
pondělí 28.1.2019  
úterý 29.1.2019  
středa 30.1.2019 závod - LYŽUJ LESY - Jablonec nad Nisou
čtvrtek 31.1.2019  
pátek 1.2.2019  
sobota 2.2.2019 závody Lučany - klasicky KP
neděle 3.2.2019 závody - Harrachov - volně KP
pondělí 4.2.2019  
úterý 5.2.2019  
středa 6.2.2019 závod - LYŽUJ LESY - Jilemnice
čtvrtek 7.2.2019 Vrchlabí M-ČR 2019
pátek 8.2.2019 M-ČR
sobota 9.2.2019 M-ČR
neděle 10.2.2019 M-ČR
pondělí 11.2.2019  
úterý 12.2.2019  
středa 13.2.2019  
čtvrtek 14.2.2019  
pátek 15.2.2019  
sobota 16.2.2019 závody - Josefův Důl - klasicky , POHÁR 4.
neděle 17.2.2019 závody - Bohdalovice - dvojice volně KP / Lízátkové závody- Jilemnice
pondělí 18.2.2019  
úterý 19.2.2019  
středa 20.2.2019  
čtvrtek 21.2.2019  
pátek 22.2.2019  
sobota 23.2.2019 závody - Skuhrov - klasicky - ZMĚNA
neděle 24.2.2019 závody - Bedřichov - ski croos , volně   POHÁR 5. - ZMĚNA
pondělí 25.2.2019  
úterý 26.2.2019  
středa 27.2.2019  
čtvrtek 28.2.2019  
pátek 1.3.2019 Nové Město na Moravě
sobota 2.3.2019 ČP
neděle 3.3.2019 ČP
pondělí 4.3.2019  
úterý 5.3.2019  
středa 6.3.2019  
čtvrtek 7.3.2019  
pátek 8.3.2019  
sobota 9.3.2019 závody Bedřichov - dlouhé tratě
neděle 10.3.2019  
pondělí 11.3.2019  
úterý 12.3.2019  
středa 13.3.2019  
čtvrtek 14.3.2019  
pátek 15.3.2019  
sobota 16.3.2019 závody - vyhlášení POHÁRU - Benecko - Mísečky
neděle 17.3.2019  

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.